„Wszystko mogę w Tym,który mnie umacnia”

Flp 4,13

Msza Święta dla osób chorych i starszych, połączona z Sakramentem Namaszczenia Chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem odbędzie się w ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO – 14 września 2019 r. (sobota) o godz. 11.00.

Przed Mszą Świętą, będzie możliwość spowiedzi. Prosimy rodziny i przyjaciół o pomoc w dowiezieniu osób mniej sprawnych, do naszej świątyni. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich uczestników Eucharystii, na poczęstunek do sali św. Ignacego(widowiskowa).

Parafialny Zespół Caritas