Msza św. dla chorych
i podopiecznych parafialnego CARITAS z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych będzie
w środę o godz. 16.00.

Po Mszy św. poczęstunek w sali Św. Ignacego.

Gdyby ktoś potrzebował dowozu na spotkanie prosimy o zgłoszenie w kancelarii parafialnej.