Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30  nastąpiło wręczenie statuetki „Ziarnka Gorczycy” Panu Stanisławowi Wolakowi, wieloletniemu organiście w naszej parafii, którego dokonała Pani Bożena Jawor i Pan Mieczysław Kaczwński.
 
{flv}organista_01{/flv}