Michał Kądziołka, Stanisław Wolak oraz Barbara i Aleksander Porzuckowie w kategorii Osobowość, a także Stowarzyszenie Rodziców Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „PROMYK” z Podegrodzia w kategorii Stowarzyszenie/Firma, to laureaci tegorocznego plebiscytu „Ziarnko Gorczycy” organizowanego m.in. przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Sądeckie Hospicjum”.

Gratulujemy p. Stanisławowi Wolakowi!!!

{mp4remote}http://tv-ns.pl/fileadmin/video/2015/02/07.02%20ziarnko.mp4{/mp4remote}

(Wręczenie nagrody p. Stanisławowi od 16’55”)