W sobotę, 4 listopada zapraszamy wszystkie dzieci na 
 „Bal Wszystkich Świętych” 

do sali św. Ignacego w godzinach od 15.00 do 17.30.

Zachęcamy, aby dzieci przebrały się za swojego ulubionego Świętego.

W programie:

– gry i zabawy,
– konkurs na najbardziej pomysłowy strój Świętego,
– quiz o Świętych z nagrodami,
– dobra muzyka i taniec,
– mały poczęstunek.

Każdy Święty chodzi uśmiechnięty