Z okazji Światowego Dnia Chorego zapraszamy osoby chore i starsze, wraz z rodzinami i opiekunami na Mszę św.  z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem, która będzie w poniedziałek, 11 lutego, o godz. 16.30. Przed Mszą św. będzie możliwość spowiedzi.

Prosimy rodziny i przyjaciół o pomoc w dowiezieniu osób mniej sprawnych do naszej świątyni.